KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14908126
nr 1490 8126
Bengtgöran Flood
(f. 1953), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad Et, daterad 85. Bildmått: 47x32 cm, yttermått inklusive ram: 67x52 cm
Bengtgöran Flood, svensk konstnär född 1953.
Utrop:
500 kr
måndag 19 september 2022
kl 18:18:07